חדשים באתר?

הסיסמאות לא שוות
משתמש כבר רשום במערכת

להזמנת כרטיס אשראי ארגון הנשים ABT
Logo
שלח שוב

הכישרון לאבחן לראות לשמוע ולפתוח את המחסומים - אתי לי און

הכישרון לאבחן לראות לשמוע ולפתוח את המחסומים  - אתי לי און

נעים מאוד, אני אתי לי און,

 מתקשרת והילרית-מתמחה בשיחרור דפוסים מעכבים בזיכרון התת מודע והתא. HMC.

שיטת דו נאדר בוטו.   סדנאות ומפגשי תקשור  "לפגוש את עצמי ועוצמתי,"

 יש לי את הכישרון לאבחן לראות לשמוע ולפתוח את המחסומים והטראומות הפרטיות של האדם המהווים מכשול להתפתחותו העצמית ,והתנהלותו בחיי היום יום. בכך על ידי פיתחת כיווצים אנרגטיים אלו אני משחררת חזרה זרימה אנרגטית טבעית ומקורית אשר מרפאת בהרבה מקרים אף סימפטומים פיזיים. ראו זאת בכמעין פותחת סתימות אנרגטיות.

ראשית, יש להבין כי בבסיס ישנו מפל אנרגיה טבעי ובריא וייחודי אצל כל אדם ואדם עמו הוא נולד, האחראי על איזון גוף ונפש . במהלך חיינו אנו חווים סיטואציות רגשיות רבות ושונות, בגילאים שונים, אשר חלקן מסיבה כלשהי, לא עוברות תהליך עיבוד רגשי נכון ובכך אנו מייצרים חסימה אנרגטית במפל האנרגיה שלנו. כאשר נוצרת כזו חסימה במפל האנרגיה הטבעי של האדם, עם הזמן הוא יפתח סימפטומים, הן נפשיים והן ביטוי פיזי כגון כאבים ומחלות כרוניות שונות.

עם פתיחת החסימה האנרגטית, הגוף יחזור למצבו הטבעי במפל אנרגיה מקורי.

ברוב המקרים תחושות של תקיעות וחוסר הערכה עצמית, כתוצאה מכך נעלמות וכן יש לצפות במקביל להעלמות או הפחתת המשמעותית של כאבים, חרדות, פחדים וכמובן סימפטומים כרוניים אחרים ועד לשינויים ביחסי האדם עם העולם הסובב אותו מיחסים בעבודה ועד לזוגיות.

לדוגמה: בהרבה מקרים הגיעו אלי נשים שלא הצליחו להתעבר ואחרי שחרור חסימות אנרגטיות הקשורות לפחדיהן ותפיסתן את העולם שמחנו לגלות כי לאחר שנה הן כבר הפכו לאמהות. בזה אני גאה ומאושרת על יכולתי לתת להעניק ולעזור.

מעבר לכך אני מייעצת לרבות ורבים מכל הגילאים דרך תקשור וזיכרונות תת-המודע הפרטי שלהם ובכך רואה שומעת ומעלה נושאים שנמצאים שם בפנים אצלם אבל הם אינם רואים אותם באותו הרגע. לאחר הבאת המודעות לעניין בדרך כלל האדם מגיע אוטומטית למסקנה לגבי התנהלותו ותחושותיו לגבי מצב מסוים בחיים. וכשאנחנו עוברים שינוי לטובה כל האנרגיה סביבנו משתנה. החוק הקוסמי אומר דומה מושך דומה. ורק אנו יכולים לשנות ולהשפיע על מהלך חיינו.

אשמח אם תצרו עמי קשר ונקבע לפגישת הכרות וייעוץ.

שלכם,

אתי ליאון

 

למאמרים נוספים לחצי פה 

 

נגישות
Loading...