חדשים באתר?

הסיסמאות לא שוות
משתמש כבר רשום במערכת

להזמנת כרטיס אשראי ארגון הנשים ABT
Logo
שלח שוב

4 סודות של ניהול משרד יחסי ציבור שלא תלמדי במכללה

4 סודות של ניהול משרד יחסי ציבור שלא תלמדי במכללה

האם את יודעת לתקצב יחסי ציבור עבור עסקים? לקרוא את דוחות המאזן? יש לך מיומנויות ניהול בסיסיות? כדאי לך לקבל רעיון כללי, לפחות, אם את רוצה להתחיל לעבוד ביחסי ציבור...

דבר מעניין קרה לנו בכנס עסקי לפני כמה ימים. עסק חדש של אישה, פוטנציאלי, שאל אותי, למה הוא לא נתקל מקצועי ביחסי ציבור שלנו עבורו, וזה לפני שהיא ידעה לשאול את השאלות הנכונות עבור העסק שלה. זה כמובן מקרה שחוזר על עצמו, אז איך מתחילים לברר ולהבין מה הסיפור של יחסי ציבור, מדריך כללי למי מאיתנו אשר לא הגיעה ישירות מהתחום...

1. לוח העבודה העסקי.

את מכירה את ההבדל בין דו"ח רווח והפסד, ומהעם מאזן? את יודעת לקרוא אותם? מכירה את ההבדלים בין ההכנסות לבין הרווחים? מה לגבי ההפרש בין הרווח הגולמי לשולי? האם את יודעת איך המאמצים שלך יכול להשפיע על הכנסה? אם התשובות הן "לא או לא ממש" לשאלות, רצוי לפני הכל לשבת עם משרד רואה/ת חשבון או הנהלת חשבונות. צאי ולמדי את הבסיס. זה הבסיס שלך, לפני כל החלטה או מודל עסקי שאת רוצה לייצר.

2. שיווק מסורתי.

הקווים בין יחסי ציבור ושיווק מטושטשים להבנה. בפרסום בבלוג המתאר את ההבדל בין יחסי ציבור ופרסום, קן מילר קונן כותב שהמונח "יחסי ציבור" עלול בסופו של דבר להיעלם כי הכל משתלב. את או מי מטעמך, צרכים להין כיצד ליצור, לטפח ולהמיר לידים/ הפניות למכירה כמובן.

3. הכנת תקציב וחיזוי העתיד.

שאת פותחת חברה / עסק משלך את יושבת עם מנהלת הבנק ומאוחר יורת משרד רואה/ת החשבון וחוזה כמה כסק יכניס העסק שנה וכיצד.  למדי אודות ההבדל בין צבירה לדוחות הכספיים. למד כיצד להתאים את התחזית שלך, בהתבסס על מגמות ואפילו חשבונות חייבים.

4 ניהול ומנהיגות.

את יכולה להיות מנהלת או מנהיגה נפלאה, אני מקווה שאת יודעת לזהות מה את. יש הבדל בין השניים וכל עסק צריך את שתי הפונקציות הללו. במיוחד אם את סוכנות/ סוכנת יחסי ציבור, תוכלי למצוא את עצמך עוסקת בניהול חשבונות ומשימות עד להשלמתן. או שאת יכולה להיות מובילה, יזמת המביאה חדשנות. מיומנויות ניהול ניתן וצריך ללמוד כך שתוכלי להוביל צוות שעובד יחד לטובת האינטרסים של הלקוחות.

לקרוא עוד נשים כותבות

למאמרים נוספים לחצי פה 

 

 

 

 

הוסף תגובה

תגובתך נשלחה בהצלחה ותתפרסם לפי מדיניות האתר

תגובות

    אין תגובות לכתבה זו

נגישות
Loading...